Расширенный поиск
Поиск по тендерам РФ Иностранные закупки Поставщики Реализация собственности Заказчики Еще
Главная Иностранные тендеры и госзакупки Тендеры Болгарии


Доставка на консумативи за производство на маркирани с 68 Ga и 177 Lu радиофармацевтици, съвместими с iQs-TS синтезен модул за период от 24 месеца (оригинал извещения) (Болгария - Тендер #68346511)


Поделиться

Для перевода текста тендера на нужный язык воспользуйтесь приложением:


Страна: Болгария (другие тендеры и закупки Болгария)
Организатор тендера: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "АЛЕКСАНДРОВСКА" ЕАД
Номер конкурса: 68346511
Дата публикации: 07-11-2025
Источник тендера:


Продвигайте Вашу продукцию на мировые рынки
Доступ к полной информации по данной закупке закрыт.
Зарегистрируйтесь для получения бесплатных рассылок по новым тендерам и просмотра дополнительной информации.

.
Регистрация

Доставка на консумативи за производство на маркирани с 68 Ga и 177 Lu радиофармацевтици, съвместими с iQs-TS синтезен модул за период от 24 месеца

Organizations:

УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "АЛЕКСАНДРОВСКА" ЕАД (ID: ORG-0001)

Address: ул. СВ. ГЕОРГИ СОФИЙСКИ №.1, гр. София, 1431

Contacts:
Tel: +359 2923578
Email: op@alexandrovska.com
Web: https://alexandrovska.com/

Company ID: 831605795


Комисия за защита на конкуренцията (ID: ORG-0002)

Address: бул. Витоша № 18, София, 1000

Contacts:
Tel: +359 29356113
Email: delovodstvo@cpc.bg
Web: http://www.cpc.bg

Company ID: 000698612

Description: Доставка на консумативи за производство на маркирани с 68 Ga и 177 Lu радиофармацевтици, съвместими с iQs-TS синтезен модул за период от 24 месеца.   Място на изпълнение: Болнична аптека на УМБАЛ „Александровска“ ЕАД, на адрес: гр. София, ул. „Георги Софийски“ №1. Договорът влиза в сила от 22.01.2026г. или датата на сключване, ако е след  22.01.2026г. и е със срок на действие 24 /двадесет и четири/ месеца Срок за доставка – съгласно техническото предложение на изпълнителя, но не повече от 7 /седем/ календарни дни.  № по ред Наименование Мярка Прогнозно количество за 24 месеца 1 Консумативен сет (касети и реагенти) за приготвяне на Ga 68 радиофармацевтици, съвместим с наличен в Болнична аптека iQs-TS синтезен модул на производител ITM Medical Isotopes GmbH. - брой - 800 2 Консумативен сет (касети и реагенти) за приготвяне на Lu 177 радиофармацевтици, съвместим с наличен в Болнична аптека iQs-TS синтезен модул на производител ITM Medical Isotopes GmbH. - брой - 40 3 Прекурсор FAPI, 1 mg флакон - 10 4 Пептид DOTA-Zoledronate (DOTAZOL), 200 mcg - флакон - 10 5 Пептид PSMA-1 (I&T), 115 mcg - флакон - 30 6 Пептид DOTA-TATE acetate, 1 mg - стандарт - флакон - 4 7 Пептид DOTA-TATE acetate, 1 mg - флакон - 4 8 Пептид DOTA-TATE acetate, 115 mcg - флакон - 20 9 Пептид PSMA-1 (I&T), 1 mg - стандарт - флакон - 4 10 Маркиран пептид Lu-DOTA-TATE (Oxodotreotide), 1 mg - студен стандарт - флакон - 4 11 Маркиран пептид Lu-PSMA-1 I&T, 1 mg - студен стандарт - флакон - 4 ​​​​​​​

Issue Date: 05.11.2025 01:00

Submission Deadline: 08.11.2025 00:59

CPV Codes: 33140000

Documentation: https://app.eop.bg/today/536879


Источник закупки

Перейти

Импорт - Экспорт по стране Болгария

Кроме мониторинга зарубежных тендеров для ведения успешного бизнеса изучите информацию о стране: какая продукция экспортируется и импортируется и на какие суммы. Определите коды ТН ВЭД интересующей вас продукции.

Экспорт Импорт




Copyright © 2008-2026, TenderGURU
Все права защищены. Полное или частичное копирование запрещено.
При согласованном использовании материалов сайта TenderGURU.ru необходима гиперссылка на ресурс.
Электронная почта: info@tenderguru.ru
Многоканальный телефон 8-800-555-89-39
с любого телефона из любого региона для Вас звонок бесплатный!

Портал отображает информацию о закупках, публикуемых в сети интернет
и находящихся в открытом доступе, и предназначен для юрлиц и индивидуальных предпринимателей,
являющихся участниками размещения государственного и коммерческого заказа.
Сайт использует Cookie, которые нужны для авторизации пользователя.
На сайте стоят счетчики Яндекс.Метрика, Google Analytics и LiveInternet,
которые нужны для статистики посещения ресурса.

Политика обработки персональных данных tenderguru.ru